USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Pousada Do Russo Blumenau Blumenau Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Pousada do Russo Blumenau Blumenau Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Pousada Do Russo Blumenau

Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

68

Pousada Do Russo Blumenau 2*


Het Pousada Do Russo Blumenau hotel met 2 sterren is gelegen op 3 km van het Glaspark Blumenau Museum, wat een uitstekende plek is om cultureel bewustzijn te vergroten. Gasten die in dit pension verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.

Het hotel met 6 kamers is gelegen op 25 minuten lopen van Vapor Blumenau. Pousada Do Russo Blumenau ligt op 6 km afstand van de kathedraal São Paulo Apóstolo, die als een heilige plaats wordt beschouwd. Gasten zullen ook de nabijheid van Praca Eugen Pawlowsky waarderen, gelegen binnen 16 minuten te voet ervan. Deze accommodatie is binnen 2 km van Santuario Nossa Senhora Aparecida gelegen. Ponto Intermunicipal bushalte is binnen 10 minuten wandelen ervan.

De kamers in dit hotel hebben een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar voor uw gemak. In de badkamers vindt u een inloopdouche en een apart toilet. De badkamers bieden een inloopdouche, een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.

Gasten kunnen ook genieten van Amerikaanse gerechten in Americano Hamburgueria gelegen binnen het bereik van Pousada Do Russo Blumenau hotel.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Visual Midia
    4,7 km
  • Cooper Agua Verde Blumenau
    4,6 km
  • Relogio das Flores
    4,8 km
  • het Stadhuis van Blumenau
    4,7 km
  • Gruta Nossa Senhora Desatadora dos Nos
    3,5 km
  • Macuca
    4,9 km
  • Luchthavens
  • Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder
    56 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • WiFi

Kamervoorzieningen

  • Mini bar
  • Zithoek
  • Flat-screen TV
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:00
Uitchecken: tot 11:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • Hoe ver is de luchthaven Ministro Victor Konder van 2-sterren Pousada Do Russo Blumenau hotel?

    Ministro Victor Konder luchthaven en 2-sterren Pousada Do Russo Blumenau hotel zijn gescheiden door een 60 km afstand.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in Pousada Do Russo Blumenau hotel uitchecken?

    Klanten van Pousada Do Russo Blumenau hotel moeten tot 11:00 uitchecken.
  • 💵

    Hoeveel kost het om een kamer te boeken in 2-sterren Pousada Do Russo Blumenau hotel?

    De gemiddelde prijs van een kamer in 2-sterren Pousada Do Russo Blumenau hotel is $32. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • 🚪

    Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Do Russo Blumenau hotel?

    Pousada Do Russo Blumenau hotel biedt Driepersoonskamer, Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Mannen en Suite om eruit te kiezen.
  • Biedt dit 2-sterren pension gratis internet aan?

    Ja, gasten van dit 2-sterren pension hebben toegang tot wifi, beschikbaar gratis in de hele accommodatie.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Pousada Do Russo Blumenau, Brazilië

Rua 30 De Agosto, 221, Blumenau, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © hoteis-em-blumenau.com

All rights reserved